Bij het selecteren van nieuwe tegels gemaakt van keramiek zijn wij uiterst secuur. Hierdoor laten we alleen de beste kwaliteit toe aan ons assortiment.
Deze 90×90 tegels zijn gemaakt van 3 cm vol keramiek. Deze tegels van 3 centimeter zijn zo extreem sterk dat deze zelfs bij goede verwerking en sterke fundering op een oprit kunnen worden toegepast. Ook plaatsing op tegeldragers zal geen enkel probleem vormen en is compleet veilig.
Duurzaamheid en gebruiksgemak zijn twee grote voordelen van het gebruik van keramische tegels. Door de technieken die gebruikt worden zijn de tegels qua stijl haast niet te onderscheiden van de originele producten zoals natuursteen. Keramiek brengt het beste van twee werelden samen.
Nu voor de erg gunstige scherpe prijs van €67,50 per M2! (OP=OP!)